Dažnai užduodami klausimai

Pridėti „Holt“ pirkimą nemokamai ir tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys gali jį pridėti. Nėra jokių paslėptų mokesčių.

Pirkimuose gali dalyvauti visi fiziniai ir juridiniai asmenys.

Pirkėjas pasirinks laikotarpį, per kurį galėsite užduoti klausimus ir pateikti pasiūlymus. Pasibaigus šiam laikotarpiui, pirkėjas turi 5 dienas išrinkti laimėjusį pasiūlymą.

Pridėjęs pirkimą, pirkėjas nustato darbų pradžios ir pabaigos terminus, kurie gali būti tiek nustatytos datos, tiek apytikslis laikotarpis

Pirkėjas gali pamatyti visus pasiūlymus ir siūlytojus. Jie gali privačiai kalbėtis su siūlytojais ir nurodyti išsamią pasiūlymų informaciją.

Pasibaigus pasiūlymo pateikimo laikotarpiui (kurį nustato pirkėjas), pirkėjas turi 5 dienas išrinkti nugalėtoją. Pirkėjas gali išrinkti laimėtoją pirkimo puslapyje.

Jei nebuvo tinkamų pasiūlymų, pirkėjas gali nustatyti, kad pirkimas yra nesėkmingas. Taip pat vėliau galima pakartotinai paskelbti tą patį pirkimą, tikintis sulaukti tinkamesnių pasiūlymų.

Galima paskelbti bet kokio dydžio pirkimą, nesvarbu, ar tai būtų sienų dažymas, ar daugiabučio namo statyba. Nėra jokių apribojimų - svarbiausia yra tai, kad rasite tinkamą rangovą ir visi darbai bus atlikti!

Gavę pasiūlymus, galite pakeisti savo pirkimo detales. Gavę vieną ar daugiau pasiūlymų, negalite pakeisti pirkimo.

Taip! Savo pasiūlymą galima pakeisti iki dviejų kartų. Tokiu atveju turėsite pateikti naują pasiūlymą, kuris automatiškai pakeis jūsų ankstesnį pasiūlymą.