Kaip tai veikia?

Paslaugų teikėjo paieška gali būti sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis procesas, tačiau ar taip turi būti?

„Holt.lt“ padeda sutaupyti laiko ir pinigų ieškant tinkamo paslaugų teikėjo už geriausią kainą. Visi darbai bus atlikti!

Pirkimo pasiūlymo pridėjimas Holt.lt yra nemokamas. Nėra jokių paslėptų išlaidų ir paslaugos mokesčio! „Holt.lt“ yra platforma fiziniams ir juridiniams asmenims, kur galima organizuoti pirkimus, norint rasti tinkamus paslaugų teikėjus reikalingoms užduotims atlikti ir užsakymams vykdyti - statyboms, remontui, pagalbiniams darbams, pagal užsakymą pagamintų baldų / namų tekstilės gamybai. arba perkant statybines medžiagas. Rangovai galės teikti pasiūlymus ir bendrauti su paraiškų teikėjais, norėdami rasti naujų klientų.

„Holt“ platforma yra funkcionali ir patogi naudoti - geriausia Lietuvoje!

Reikia pagalbos atliekant nedidelius remonto darbus, montuojant baldus ar net statant daugiabutį; ar ieškote elektros ar santechnikos darbų rangovo, pagal užsakymą pagaminto virtuvės baldų gamintojo ar užuolaidų siuvėjos? HOLT nenustato minimalios ar didžiausios pirkimo dydžio ar kainos ribos. Mums svarbu, kad jūs rastumėte tinkamą paslaugų teikėją ir kuris atliks visą darbą!

Lengvai ir greitai pridėkite pirkimą, gaukite skirtingus pasiūlymus, bendraukite su konkurso dalyviais ir pasirinkite rangovą.
Dalyvaukite pirkimuose, teikite pasiūlymus ir raskite naujų klientų.

HOLT padeda! HOLT - daro jūsų gyvenimą paprastą!